Overcome Gym

Služby

title-img

služby

Pusť se do toho! Nikdo to neudělá za tebe

Cardio zóna

Cardio zóna vybavená stroji Matrix Vám umožní spálit přebytečné kilogramy. Přijďte k nám podpořit svou kondici a splnit si sen vypadat a cítit se lépe!

silová zóna

Silová zóna je vybavená profesionálními posilovacími stroji společnosti Matrix. Ta patří již řadu let k absolutní špičce v produkci fitness vybavení pro komerční účely a fitnesscentra. Stroji této značky je vybavená síť slavných fitcenter GOLDS GYM a stovky profesionálních a klubových fitcenter po celém světě.

funkční zóna

Ve funkční zóně naleznete konstrukci se závěsným posilovacím systémem TRX, BOSU profi trainer, kettlebelly, masážní válce, slambally, medicinbally, Powerbag, Gun-ex pružné lano, švihadla, Mini bands a mnoho dalšího.. Každý si u nás najde to své!

kruhové tréninky

U nás jsou skupinové lekce jiné než u konkurence. Chceme být schopni klientům poradit a upravit jejich pohyb i během cvičení, proto u nás probíhá cvičení maximálně v počtu pěti lidí. Přijďte vyzkoušet skupinové lekce TRX, BOSU.. Děláme to jinak!

výživové poradenství

Pokud si nevíte rady jak, kdy a čím se stravovat, abyste dosáhli požadovaných výsledků, neváhejte nás kontaktovat. Od pouhých rad až po jídelníčky na míru!

suplementy

U nás najdete suplementy od značek Weider, Olimp apod. Na baru nabízíme různé produkty od tyčinek, nápojů po proteiny, gainery atd. Když budete potřebovat objednat jinou příchuť, jiný produkt, neváhejte nás kontaktovat, společně to vyřešíme!