Overcome Gym

Termíny
Každé úterý a čtvrtek
18:00 - 19:00

Kruhový trénink
Kruhový trénink je komplexní trénink zaměřený na svalový rozvoj, pohybovou všestrannost a budování kondice. Kruháč je pro každého, koho baví různorodost pohybu. Trénink zvládnou naprostí začátečníci, ale dá zabrat i zdatným sportovcům. Kruháč se skládá ze stanovišť, mezi kterými je pauza 10-20 vteřin v závislosti na obtížnosti tréninku. Každý trénink odcvičíš celé tělo. Cviky jsou prováděné s vlastní váhou nebo s pomůckami jako Kettlebell, TRX, jednoručky, gymbally, BOSU, podložky, kolečko, air steppery atd. Pojď s námi potrénovat svou kondici a zpevnit své tělo.

Rezervace tréninku
Pro přihlášení je potřeba mít klubové členství a s tím i dobitý kredit “kruhové tréninky”. Dobití lze provést na recepci v našem gymu. Cena tréninku je 200,-Kč. Na trénink není možné využít kartu Multisport.
Jakmile máš dobitý kredit tréninku, můžeš si zarezervovat místo na kruháči a to buď přímo na recepci nebo na mobilním čísle 777 731 163

Stornování tréninku
Trénink lze stornovat 24h před tréninkem, aby měl někdo jiný šanci jít místo tebe. Když nebude trénink stornován 24h před tréninkem, tak ti tréninkový kredit propadá.

Zrušení tréninku
Zrušení z naši strany může přijít například při nenaplnění kapacity nebo onemocnění instruktora apod. Každopádně se Vám ozveme nejpozději do 13:00 v den tréninku. Samozřejmě kredit na trénink Vám zůstává do příští hodiny.

Kapacita
Zvolili jsme kapacitu pro 5 lidí, jelikož od začátku našeho působení dbáme na kvalitu. Trenér vás takto bude mít pod kontrolou a všichni budete vědět, že daný cvik děláte správně. Cvičení je hlavně o technice a na tom si u nás zakládáme.